top of page
  • Wouter Beke

Opening JAC Beringen!

Onze jeugd heeft het recht om op een laagdrempelige manier ergens terecht te kunnen met al hun bezorgdheden. Jongeren zijn op zoek naar een eigen identiteit en dat loopt nu eenmaal niet altijd even vlot, zeker niet in coronatijden.


Het lokaal bestuur van Beringen heeft dan ook een speerpunt gemaakt van het welzijn van jongeren. Zo was ik vandaag te gast op de opening van het nieuwe JAC in hun stad. Ik ben zeer tevreden te horen dat hun visie in de lijn ligt met die van ons. Samen creëren we veilige plekken waar jongeren terecht kunnen en die meteen ook de werkplaats worden voor de hulpverlening.


Dankzij de opening van het JAC in Beringen versterken we onze jeugdhulp en vervagen we verder de grens tussen preventie en jeugdhulp. Zo zullen we moeilijke situaties bij kinderen en jongeren sneller detecteren en aanpakken, vooraleer ze escaleren.


Want zorgen voor morgen begint vandaag.


Heel erg bedankt aan iedereen die meegeschreven heeft aan dit krachtig verhaal!


コメント


bottom of page